top of page

 

 

TRASY GIGACZECH 2022

ROAD BIKE 

road_black.png

Silničáři absolvují dvě kola. Startovat budou z hlavního centra závodu na Mírovém náměstí. Z centra Mělníka se vydají na jih přes Lužec nad Vltvou až do Úžic a zase zpět na hlavní náměstí. V případě varianty FLOW se zde může závodník do dalšího kola vyměnit s jiným členem týmu. Disciplína končí po dvou kolech zpátky na hlavním náměstí předávkou inlinistům.

 

classic & flow: 82 KM (2 okruhy) 

short:  41 KM (1 okruh)

gpx ke stažení zde

 

INLINE

inline_black_web.png

Na inlinisty čeká kombinace krátkého běhu a krásné inline stezky. Vybíhají z náměstí, proběhnou centrem města a po 1.1 km běhu nandají připravené inline brusle a už to valí krásnou cyklostezkou na Horní Počaply a zpátky, a to hned dvakrát za sebou. I zde se mohou závodníci v případě varianty FLOW vystřídat do druhého kola. 

 

classic & flow: 25 KM (2 okruhy)

short: 13 KM (1 okruh)

gpx ke stažení zde


RUN - SWIM - RUN 

run_black_web.png
swim_black_web.png

Běžci převezmou čip od inlinistů opět na hlavním náměstí. Odtud vybíhají na 8 km dlouho trať. Z náměstí se spustí tzv. myší dírou dolů k řece, přeběhnou most a po cyklostezce pokračují k lomu Baraba. Ještě než se vydají na své druhé kolo, dají mezitím prostor PLAVCŮM na Barabě. Ti odplavou dvě kola a předají čip zpátky běžcům. Na běžce v druhém kole čeká stejná běžecká trasa, ale v opačném směru. V případě Flow může do druhého běžeckého/plaveckého kola nastoupit jiný člen týmu.

 

classic & flow: 8 KM (Run I)  - 2.4 KM ( SWIM 2 x 1.2 KM) - 8 KM (Run II)

short: 8 KM (Run I)  - 1.2 KM ( SWIM 1 okruh) - závodníci neběží Run II, start disciplíny bike na Barabě

run I gpx ke stažení zde

swim gpx ke stažení zde

run II gpx ke stažení zde

bike_black_web.png

 

BIKE

První GIGACZECH 1 Day zakončí bikeři. Na ty čekají 4 kola. Ty si v případě varianty Flow mezi sebe mohou rozdělit dva závodníci. Bližší informace k bikové trase budou upřesněny. 

 

classic & flow: 48 KM (4 okruhy)

short: 24 KM (2 okruhy)

gpx ke stažení zde

map-gigaczech-1-day.png

Trasy závodu se mohou měnit, avšak délky jednotlivých disciplín by neměly doznat velkých změn. 

bottom of page