top of page
20210829-150553-4418-gigathlon-czech-republic-2021-melnik.jpg

Jsme tým, který stojí za šestiletou tradicí multi-sportovního závodu Gigathlon Czech Republic, který u nás  probíhal v letech 2016 - 2021.

 

Gigathlon původem pochází ze Švýcarska, kde první ročník sahá až do roku 1998. Díky svému unikátnímu konceptu, týmovému duchu a tradici každoročního přemísťování z kantonu do kantonu se stal Gigathlon ve Švýcarsku rychle velmi populární s tisíce gigathlety na startu. 

 

V roce 2016 přinesl Jan Plachý Gigathlon do ČR. První čtyři roky i u nás putoval Gigathlon po republice a nabízel závodníkům s každým dalším ročníkem nové trasy. Premiéra proběhla v roce 2016 na Lipně, další rok jsme se přesunuli na Olšinu (2017), v roce 2018 jsme opustili Jižní Čechy a zamířili do Středočeského a Ústeckého kraje, konkrétně do Račic a okolí. V roce 2019 jsme propojili Račice s Mělníkem a nakonec usadili na dva poslední ročníky 2020 a 2021 na Mělníku. 

 

V loňském roce se švýcarský majitel značky Gigathlon, rozhodl tuto kapitolu uzavřít finálním závodem Gigathlon Switzerland 2022. Za těchto okolností proběhla derniéra závodu Gigathlon Czech Republic již v loňském roce na Mělníku a my tak vykopáváme nové dobrodružství GIGACZECH...

Gigathlon Czech Republic historie


O NÁS
 

Tým
plachy.jpg

 

Honza

Honza je event manažer tělem i duchem. Na svém kontě má několik úspěšných národních i mezinárodních projektů. Pracoval na olympijských parcích Českého Olympijského Výboru. V roce 2016 založil u nás závod Gigathlon Česká republika. V současnosti vede také úspěšnou firmu eventime s.r.o, která vám naplánuje teambuilding na míru. Vedle toho také předává své načerpané zkušenosti stundentům na Univerzitě Palackého v Olomouci.

klara.jpg

 

Klára

Klára je zkušená neposedná organizátorka. Za svoji kariéru pracovala na nejrůznějších projektech, jak u nás tak i v zahraničí. Mezi její práce patří například sportovní sponzoring pro BORU v Rakousku, organizace mezinárodních lyžařských závodů na Novém Zélandu. Práce u úspěšného českého hokojového startupu Sense Arena nebo 6letá práce na Gigathlonu, ve kterém jistě zanechala velkou stopu, kterou teď ráda rozšíří na GIGACZECH. 

kuky_edited.jpg

Kuky

Martin alias Kuky, se stará společně se svým týmem z Jižních Čech o  závodní trasy a bezpečnost. 

U Gigathlonu byl s námi od prvního ročníku.TEAM
 


CORE TEAM

Za akcí se skrývá několik dalších stálých kolegů, kteří nám každoročně s akcí pomáhají. Chtěl by ses přidat do našeho širšího týmu napiš nám na info@gigaczech.com. Hodil by se nám sporťák nebo třeba online markeťák :). 

DOBROVOLNÍCI

Dobrovolníci jsou neodmyslitelnou součástí každé větší akce. Bez jejich pomoci na trasách, při řízení dopravy, vydávání jídla na občerstvovacích stanicích, předávání cen vítězům a jejich nekonečné fandění závodníkům, by tato akce takového rázu nebyla možná uspořádat. 

Chceš se stát dobrovolníkem? 

Dobrovolníci
Dream Team of Volunteers
press to zoom
Race Team
press to zoom
Admin Team
press to zoom
1/1
Contact

Kontakt

+420 607 852 540

Pořadatel

eventime s.r.o.
Václavské náměstí 846/1
110 00 Praha, Česká republika
IČ: 24181561

Email Us

Thanks for submitting!

bottom of page