top of page
20210829-150553-4418-gigathlon-czech-republic-2021-melnik.jpg

Jsme tým, který stojí za šestiletou tradicí multi-sportovního závodu Gigathlon Czech Republic, který u nás  probíhal v letech 2016 - 2021.

 

Gigathlon původem pochází ze Švýcarska, kde první ročník sahá až do roku 1998. Díky svému unikátnímu konceptu, týmovému duchu a tradici každoročního přemísťování z kantonu do kantonu se stal Gigathlon ve Švýcarsku rychle velmi populární s tisíce gigathlety na startu. 

 

V roce 2016 přinesl Jan Plachý Gigathlon do ČR. První čtyři roky i u nás putoval Gigathlon po republice a nabízel závodníkům s každým dalším ročníkem nové trasy. Premiéra proběhla v roce 2016 na Lipně, další rok jsme se přesunuli na Olšinu (2017), v roce 2018 jsme opustili Jižní Čechy a zamířili do Středočeského a Ústeckého kraje, konkrétně do Račic a okolí. V roce 2019 jsme propojili Račice s Mělníkem a nakonec usadili na dva poslední ročníky 2020 a 2021 na Mělníku. 

 

V loňském roce se švýcarský majitel značky Gigathlon, rozhodl tuto kapitolu uzavřít finálním závodem Gigathlon Switzerland 2022. Za těchto okolností proběhla derniéra závodu Gigathlon Czech Republic již v loňském roce na Mělníku a my tak vykopáváme nové dobrodružství GIGACZECH...

Gigathlon Czech Republic historie


O NÁS
 

Tým
plachy.jpg

 

Honza

Honza je event manažer tělem i duchem. Na svém kontě má několik úspěšných národních i mezinárodních projektů. Pracoval na olympijských parcích Českého Olympijského Výboru. V roce 2016 založil u nás závod Gigathlon Česká republika. V současnosti vede také úspěšnou firmu eventime s.r.o, která vám naplánuje teambuilding na míru. Vedle toho také předává své načerpané zkušenosti stundentům na Univerzitě Palackého v Olomouci.

klara.jpg

 

Klára

Klára je zkušená neposedná organizátorka. Za svoji kariéru pracovala na nejrůznějších projektech, jak u nás tak i v zahraničí. Mezi její práce patří například sportovní sponzoring pro BORU v Rakousku, organizace mezinárodních lyžařských závodů na Novém Zélandu. Práce u úspěšného českého hokojového startupu Sense Arena nebo 6letá práce na Gigathlonu, ve kterém jistě zanechala velkou stopu, kterou teď ráda rozšíří na GIGACZECH. 

kuky_edited.jpg

Kuky

Martin alias Kuky, se stará společně se svým týmem z Jižních Čech o  závodní trasy a bezpečnost. 

U Gigathlonu byl s námi od prvního ročníku.TEAM
 


CORE TEAM

Za akcí se skrývá několik dalších stálých kolegů, kteří nám každoročně s akcí pomáhají. Chtěl by ses přidat do našeho širšího týmu napiš nám na info@gigaczech.com. Hodil by se nám sporťák nebo třeba online markeťák :). 

DOBROVOLNÍCI

Dobrovolníci jsou neodmyslitelnou součástí každé větší akce. Bez jejich pomoci na trasách, při řízení dopravy, vydávání jídla na občerstvovacích stanicích, předávání cen vítězům a jejich nekonečné fandění závodníkům, by tato akce takového rázu nebyla možná uspořádat. 

Chceš se stát dobrovolníkem? 

Dobrovolníci
Contact

Kontakt

+420 607 852 540

Pořadatel

eventime s.r.o.
Václavské náměstí 846/1
110 00 Praha, Česká republika
IČ: 24181561

Email Us

Thanks for submitting!

bottom of page