top of page

 

 

 TRASY GIGACZECH 2022

 

Classic & Flow - plné délky 

Short - poloviční délky

ROAD BIKE | 82 KM (2 x 41 KM)

road_black.png

Silničáři absolvují dvě kola. Startovat budou z hlavního centra závodu na Mírovém náměstí. Z centra Mělníka se vydají směr Kokořínsko a zase zpět na náměstí. V případě varianty FLOW se zde může závodník do dalšího kola vyměnit s jiným členem týmu. Disciplína končí po dvou kolech zpátky na hlavním náměstí předávkou inlinistům.

Classic & Flow : 2 kola

Short: 1 kolo

 

INLINE | 26 KM (2 x 13 KM)

inline_black_web.png
swim_black_web.png

Na inlinisty čeká kombinace krátkého běhu a krásné inline stezky. Vybíhají z náměstí, proběhnou centrem města a po 1.1 km běhu nandají připravené inline brusle a už to valí krásnou cyklostezkou na Horní Počaply a zpátky, a to hned dvakrát za sebou. I zde se mohou závodníci v případě varianty FLOW vystřídat do druhého kola. 

 

RUN - SWIM - RUN 8 KM  - 2.4 KM (2 x 1.2 KM) - 8 KM

run_black_web.png

Běžci převezmou čip od inlinistů pod mostem. Odtud vybíhají na jedno 8 km dlouhé kolo okolo Baraby. Ještě než se vydají na své druhé kolo, dají mezitím prostor plavcům na Barabě. Ti odplavou dvě kola a předají čip zpátky běžcům. Na běžce v druhém kole čeká jiná trasa, vydají se směr Hořín a zpět na hlavní náměstí. V případě Flow může do druhého běžeckého/plaveckého kola nastoupit jiný člen týmu.

bike_black_web.png

 

BIKE | 48 KM

První GIGACZECH 1 Day zakončí bikeři. Na ty čekají 4 kola. Ty si v případě varianty Flow mezi sebe mohou rozdělit dva závodníci. Bližší informace k bikové trase budou upřesněny. 

Short (krátké tratě)

Trasy závodu jsou orientační a mohou se měnit, avšak délky jednotlivých disciplín by neměly doznat velkých změn. Trasy budou vycházet z tras nedělní části závodu Gigathlon Czech Republic 2021. Zde můžete nahlédnout na loňskou mapu. Aktuální mapa se připravuje. 

bottom of page